دسته بندی محصولات
دسترسی سریع

سختی گیر رزینی زلال ایران

0 نقد و بررسی
وضعیت کالا : موجود است.
شناسه محصول : سختی گیر رزینی زلال ایران
  • سختی گیر های رزینی زلال ایران شامل مخزن فلزی با دو لایه رنگ اپوکسی داخلی و رنگ خارج دستگاه ،دارای شیر کنترل سولو ولو چند راهه نیمه اتوماتیک مخزن نمک ، سیلیس و رزین می باشد.
  • سختی گیر رزینی زلال ایران جهت تحمل فشار تا ۴بار بوده و از قطر ۶۰ سانتیمتر به بالا دارای دریچه آدم  رو میباشد.
  • سختی گیر رزینی زلال دارای یکسال ضمانت و 15 سال خدمات پس از فروش می باشد
  • نمک مورد نیاز جهت احیا سختی گیر رزینی نیمه اتوماتیک در صورت سفارش مشتری ارائه می گردد.
  • برای خرید سختی گیر رزینی نیمه اتوماتیک لطفا از جدول مشخصات فنی مدل و ظرفیت مورد نظر را انتخاب و با کارشناس فروش هماهنگ کنید.

قیمت : تماس بگیرید.

توضیحات

سختی گیر رزینی  فلزی نیمه اتوماتیک استوانه ای زلال ایران

سختی گیر رزینی به صورت استوانه فلزی با سطح داخل اپوکسی پوشش داده شده تا از خوردگی آن جلوگیری و باعث افزایش عمر دستگاه گردد. سختی گیر رزینی با عبور آب سخت از بستر رزین باعث تبادل یون بین آب و رزین شده و آب نرم با سختی تا حد صفر ppm میرساند. سختی گیر رزینی فلزی نیمه اتوماتیک استوانه ای زلال ایران معمولا دارای شیر کنترل دستی چند راهه نیمه اتوماتیک می باشد و در صورت نیاز پروژه از شیرهای تمام اتوماتیک برقی بر اساس سفارش مشتری استفاده می گردد.

سختی گیر رزینی زلال ایران جهت تحمل فشار تا ۴بار بوده و از قطر ۶۰ سانتیمتر به بالا دارای دریچه آدم رو میباشد .آب ورودی توسط آب پخش کن در قسمت فوقانی به صورت یکنواخت بر روی سطح رزین پاشیده می شود و آب نرم در قسمت پایین دستگاه توسط نازلهای مخصوص که به تعداد مناسب روی صفحه نازلها تعبیه شده (جهت نگهداری و جلوگیری از خروج رزین ها ) جمع آوری می شود.

حجم رزین  در سختی گیر رزینی فلزی نیمه اتوماتیک استوانه ای زلال ایران برحسب نوع آن ۵۰ تا ۷۰ درصد حجم استوانه می باشد که فضای خالی برای انبساط رزین در نظر گرفته شده است.سرعت جریان آب معمولا حدود ۱- ۰/۲ متر مکعب در دقیقه به ازای هر مترمکعب از حجم رزین در نظر گرفته می شود.

با افزایش زمان سرویس رزین های بالای بستر اشباع شده و تبادل یونی در لایه های پایین ستون بستر انجام می شود و در نهایت زمانی فرا می رسد که کل رزین ها اشباع شده و زمان احیا نمودن رزین ها توسط آب نمک در تانک نمک فرا می رسد .

مشخصات فنی سختی گیر رزینی زلال ایران

راهنمای انتخاب سختی گیر رزینی زلال :

  • سختی گیر رزینی زلال ایران با عبور آب سخت از بستر رزین باعث تبادل یون بین آب و رزین شده و آب نرم با سختی تا حد صفر ppm میرساند.
  • سختی گیر رزینی زلال ایران با توجه به جنس مخزن جهت سیرکوله آب استخر الزامی است.
  • سختی گیر رزینی زلال ایران باید در فشار کاری حداکثر ۴ بار استفاده گردد.
  • مناسب ترین محل نصب سختی گیر رزینی زلال ایران در موتورخانه است.

جهت محاسبه ظرفیت سختی گیر رزینی از فرمول زیر استفاده می شود:

درحالت کلی محاسبه ظرفیت سختی گیر رزینی براساس میزان سختی آب دبی آب جبرانی ، چرخه احیا و ظرفیت جذب سختی به ازای یک فوت مکعب رزین(۳۰۰۰۰ گرین) در نظر گرفته می شود. چرخه احیا در شروع به کار سیستم هر یک یا دو روز یکبار می باشد اما به مرور ۵ تا ۷ روز یکبار کفایت می کند

Grain(min)=3/5 * GPM * PPM * T

T : زمان سیکل شستشو بر حسب ساعت (معمولا بر اساس ۸ ساعت کاری در نظر گرفته می شود)

PPM: سختی موجود در آب (با استفاده از کیت سختی سنج محاسبه می شود)

GPM: دبی مورد نیاز گذر آب (گالن بر دقیقه)

صفحه اول
حساب کاربری
سبد خرید
جستجو