فروشگاه دلتا تجهیز

تأسیسات ساختمانی از نیازهای اساسی یک ساختمان می‌باشد که نقش پررنگی در ساخت ساختمان دارد. تأسیسات ساختمانی اجزای مهم از هر ساختمان را تشکیل می‌دهد که این اجزا مربوط به شرایط حرارتی، دیداری، شنیداری و بهداشتی و غیره که برای راحتی و آرامش ساکنان ساختمان لازم و ضروری می‌باشد را فراهم می‌کنند. هرکدام از این بخش‌ها اصولی برای طراحی و اجرا دارد که باید رعایت شود و درصورتی‌که این اصول و قوانین رعایت نشود نقش آن‌ها در ساختمان بسیار کم‌ رنگ می‌شود.

فروشگاه دلتا تجهیز با اعتقاد به مديريت زمان ، هزینه و کيفيت و تخصص در زمینه تاسیسات حرارتی ، برودتی و تهویه مطبوع ; شناخت و بهره مندی از امکانات شبکه اینترنت ، تصمیم به ارائه خدماتی مناسب جهت رفاه حال مصرف کنندگان در زمینه مشاوره و تسهیل در فرآیند انتخاب و خرید محصولات با همکاری شرکتهای تولید کننده و تامین کننده این صنعت نموده است . اميدواریم موجبات رضايتمندی هر چه بيشتر شما عزیزان را فراهم نماییم.
فروشگاه دلتا تجهیز با توجه به تجربه در مورد فروشگاه اینترنتی و نقاط قوت وضعف آن نسبت به فرهنگ خرید تجهیزات تاسیسات مکانیکی خود را برآن داشته تا علاوه بر خدمات غیر حضوری با داشتن نمایشگاه یا فروشگاه دائمی خود نسبت به تکمیل خواسته مشتریان بصورت حضوری در خدمت شما عزیزان باشد.
فروشگاه دلتا تجهیز در راستای اعتماد و لذت خرید تمامی محصولات و تجهیزات تهویه مطبوع و سرمایش و گرمایش نسبت به اصالت و گارانتی دارای پشتیبانی و ضمانت در سایه شرکتهای تولیدی و وارداتی بوده ودر این زمینه با توجه به نیاز مشتریان باتوجه به عدم وابستگی به برند در خدمت شما مشتریان می باشد .

فروشگاه دلتا تجهیز با توجه به تجربه وسابقه فروش تجهیزات سرمایش و گرمایش و تهویه مطبوع لذا کارشناسان فروشگاه دلتا تجهیز نسبت به ارسال بموقع و صحیح کالا تمام تلاش خود را می نمایند.
باتوجه به سابقه بالای کارشناسان فروشگاه دلتا تجهیز و مجوزهای فعالیت صنفی و اینترنتی و حضور فیزیکی در قلب بازار بزرگ تاسیسات و سابقه فروش و مشاوره در زمینه تاسیسات مکانیکی این اطمینان را به شما عزیزان می دهیم نسبت به انتخاب و خرید خود ما را در کنار خود دانسته و دلتا تجهیز را پشتیبان خرید شما و نه فروش کالا بدانید

جواز کسب دلتاتجهیز