88864852 - 88864811 : تلفن

پرینت
  • پکیج زمینی CALORPACK
  • پکیج CALORPACK
  • CALORPACK

پکیج زمینی

پکیج زمینی

پکیج های زمینی قدرتمند CALORPACK® تولید شرکت آذران صنعت امرتات ، که امروزه در تأسیسات حرارتی جهان در رده محصولات موسوم به combi floor standing boiler دسته بندی می گردند ، بدلیل ظرفیت حرارتی بالا قادر به تولید و ذخیره سازی آبگرم مصرفی به میزان بالا همزمان با گرمایش در فضاهای کاربری می باشد . طراحی این سیستم به منظور به روز رسانی سیستم های حرارتی قدیمی و ارائه پکیجی توانمند برای جایگزینی با تمام سیستم های گرمایشی قدیمی و ناکارآمد می باشد . این پکیج ها در دو ظرفیت 45000 و 65000 کیلوکالری بر ساعت موجود می باشند که می توانند مؤثرترین پاسخگوی نیاز گرمایشی فضاهای 200 الی 300 متر مربع سطح کشور باشند . دیگ مورد استفاده در این پکیج از نوع دیگ فولادی فشار بالای  CALOR® بوده و مطابق با استانداردهای اروپایی و تحت لیسانس شرکت PEREMONTI ایتالیا تولید می گردد . این پکیج مطابق و سازگار با انواع مشعلهای فن دار گازی ، گازوئیلی با تکنولوژی قدیمی یا جدید می باشد .

پکیج های حرارتی CALORPACK® جهت گرمایش مرکزی و آبگرم مصرفی ساختمانهای کوچک ، متوسط و ویلایی مناطق شهری و ییلاقی با هر نوع کاربری مسکونی ، اداری یا تجاری ساخته شده اند . با نصب دو یا چند عدد از این پکیج های مدرن و قدرتمند ، می توان این نیاز را برای ساختمان های بزرگتر نیز تأمین نمود و با توجه به میزان احتیاج و مصرف بار حرارتی ، یکایک آنها را به مدار گرمایش وارد یا از آن خارج نمود . بدلیل نصب مشعل های فن دار در این پکیج ها و در نتیجه الزام به نصب این پکیج در فضاهای با میزان هوارسانی کافی ، ایمنی کامل کاربران آن تضمین می گردد .

تجهیزات و امکانات موجود در پکیج های حرارتی CALORPACK® تماماً از بهترین نوع و مطابق با بالاترین استانداردها و سطوح نیاز کاربران گزینش و استفاده شده اند . اولویت های اساسی طراحی پکیج CALORPACK® را می توان ایمنی و آسایش کامل کاربران ، بالاترین استانداردهای گرمایشی مورد نیاز کاربران ، کاهش مصرف سوخت ، کاهش آلایندگی زیست محیطی ، کاهش سر و صدا و نویز و در نهایت بهره گیری از این پکیج قدرتمند در انواع کاربری های رادیاتور یا فن کویل یا سیستم گرمایش از کف می باشد .