88864852 - 88864811 : تلفن

  پرینت

  مبدل حرارتی استخر BOWMAN بومن

  مبدل حرارتی BOWMAN
  مبدل حرارتی BOWMAN

  مبدل حرارتی استخر BOWMAN  طراحی منحصر به فرد و فن آوری مبدل های حرارتی بومن به سریعتر گرم شدن استخر شما کمک خواهد کرد در حالیکه مصرف انرژی، هزینه و انتشار گاز دی اکسیدکربن را کاهش می دهد.
   
  برخی از مزایای مبدل حرارتی بومن برای استخر:

    ذخیره انرژی: با توج به لوله های انتقال حرارت بیشتر نسبت به محصولات رقیب، یونیت های بومن آب استخر را تا سه برابر سریعتر گرم می کنند و این کاهش هزینه انرژی و صرفه جویی مالی را درپی خواهد داشت.
     نصب آسان: مدلهای 5113 و 5114 دارای انتهایی از جنس کامپوزیت و اتصالات چسبی جهت سهولت در نصب بصورت مستقیم به شبکه لوله کشی استخر می باشند. علاوه بر این بسیاری از مدل ها قابلیت نصب ترموستات 7 میلیمتری را دارا می باشند.
   نگهداری آسان: با توجه به اینکه کوئل و قطعه کامپوزیت انتهایی براحتی باز می شوند پروسه تمیزکاری و تعمیر و نگهداری را ساده و آسان کرده اند.
  قابلیت اطمینان فوق العاده: با انتخاب کویل تیتانیوم، استنلیس استیل یا مسی مبدلهای بومن مناسب هرنوع آب استخر می باشد. طراحی و تولید با بالاترین کیفیت مواد استاندارد دستگاههای بومن را در سطح بالایی از قابلیت اطمینان و دوام قرار می دهد.
  میدلهای استخری استیل بومن دارای گارانتی یک ساله و تیتانیومی دارای گارانتی 10 ساله ضدخوردگی می باشند.

  ساختار multi-tube مبدلهای حرارتی بومن بصورت ویژه ای طراحی شده تا با کمترین دمای آب صفحات گرمایی خورشیدی کار کند. این مبدلها بطور قابل ملاحظه ای نیاز انرژی گرمایی جهت گرم کردن آب استخر را کاهش و سبب می شود زمان رسیدن آب به دمای مورد نظر تا یک سوم محصولات رقیب باشد.