021-88303415 021-88864852

قوانین و مقررات دلتا تجهیز

 
مهم‌ترین شرایط حاکم بر ارائه خدمات فروش دلتا تجهیز به شرح زیر است. لطفاً در صورتی از خدمات ما استفاده فرمایید که این شرایط مورد پذیرش‌تان است:


» برخی از دستگاههای  ارائه شده در سایت دلتا تجهیز ممکن است حسب مورد قابل ارسال نباشد. فروشگاه اینترنتی دلتا تجهیز برخی تجهیزات را در انبار خود موجود داشته و باقی موارد سفارش داده شده را به صورت مستقیم از تولید کننده و یا واردکننده تهیه می‌کند، اما در برخی موارد ممکن است دستگاههای خریداری شده توسط شما به هیچ عنوان توسط شبکه تأمین فروشگاه اینترنتی دلتا تجهیز قابل تهیه نباشد. در این صورت مسئول فروش با سفارش دهنده تماس گرفته توضیحات لازم را خواهد داد.


» فروشگاه اینترنتی دلتا تجهیز، تجهیزات و دیگر محصولات عرضه شده را  صرفاً بر اساس قیمت تعیین شده توسط تولید کننده و یا واردکننده به فروش می‌رساند و در تعیین قیمت هیچگونه نقشی ندارد. ممکن است قیمت تجهیزات   توسط تولید کننده و یا واردکننده  دچار تغییر شود در چنین زمانی مسئول فروش با سفارش دهنده تماس گرفته و  بعد از تایید وی سفارش را ارسال می کند.


» فروشگاه اینترنتی دلتا تجهیز صرفاً دستگاههای  نو را به فروش می‌رساند و امکان تهیه و ارسال دستگاههای  دست دوم را ندارد.


کلیه‌ سفارشات ثبت شده پس از تأیید پرداخت و صدور فاکتور فروش آماده گردیده و ارسال می‌شوند. هیچ سفارشی پیش از تأیید پرداخت ارسال نخواهد شد.


» سفارشات، پس از تأیید پرداخت ظرف یک تا چهار روز کاری (پنجشنبه و جمعه روزهای غیرکاری بازار توزیع تجهیزات   هستند )، آماده و ارسال می‌شوند.


» تحویل سفارشات در شهر تهران بین 1 تا 2 روز کاری و شهرستانها با هماهنگی اعلام می گردد.


» پس از تأیید پرداخت، یک ایمیل حاوی اطلاعات سفارش به صورت خودکار برای مشتری ارسال می‌شود.
» در صورتیکه تغییر قیمت سفارش برای شما قابل قبول نیست،این موضوع را از طریق ایمیل یا تلفن به بخش سفارشات فروشگاه اینترنتی دلتا تجهیز اطلاع دهید. در غیر اینصورت تجهیزات   با قیمت محاسبه شده در فاکتور برای شما ارسال می شود.


»با توجه به تجهیزات و محصولات سفارش ساخت بعد از صدور فاکتور مبلغ به هیچ وجه عودت نمی گردد. در صورت انصراف مشتری از سفارش کالاهای مصرفی تأیید شده (طی یک روز کاری اول)، چون تجهیزات   به درخواست ایشان تهیه می شود، 15% از مبلغ سفارش کسر گردیده و مابقی به حساب اعتباری مشتری مسترد می‌گردد.


» در صورت قابل تهیه نبودن مورد سفارش داده شده، وجه آن عیناً به حساب مشتری مسترد می‌گردد.استرداد وجه مشمول هیچ هزینه ای نیست. بعد از استرداد وجه با مشتری تماس گرفته می شود.


» پس از ثبت درخواست استرداد وجه توسط مشتری در سیستم، انتقال وجه به طور معمول بین 1 تا 3 روز کاری از طریق بانک انجام شده و رسید آن در صورت درخواست برای مشتری ایمیل یا ارسال می‌شود. مسئولیت واریز وجه به حساب مشتری بر عهده بانک گیرنده وجه بوده و در صورت بروز مشکل، پیگیری موضوع توسط مشتری باید انجام شود.


» در هنگام استرداد وجه به حساب مشتریان. نام صاحب حساب با نام مشتری در سایت باید تطابق داشته باشد.


» اطلاعات ارائه شده توسط مشتریان به فروشگاه اینترنتی دلتا تجهیز  صرفاً برای ارائه خدمات فروشگاه اینترنتی دلتا تجهیز مورد استفاده قرار گرفته و تحت هیچ شرایطی در اختیار شخص ثالث قرار نخواهد گرفت.


» فروشگاه اینترنتی دلتا تجهیز اخبار و اطلاعات خود و شرایط فروش ویژه را به صورت دوره‌ای برای مشتریان ارسال خواهد کرد. در صورت عدم تمایل به دریافت این پیام ها موضوع را از طریق ایمیل info [at] deltatajhiz [dot] com اطلاع دهید.


» هنگام ثبت سفارش آدرس اعلام شده توسط مشتری معتبر بوده و هزینه ارسال به  آدرس اشتباه اعلام شده و خسارتهای آن بعهده خریدار است.


» پاسخگویی به سفارشات اینترنتی نسبت به سفارشات تلفنی با اولویت بالاتر انجام می‌شود. پاسخگویی به مشتریان نیز از طریق ایمیل در اولویت بالاتر نسبت به پاسخگویی تلفنی است.


» در صورت وجود مشکل در هر بخش و یا شکایت از پرسنل و یا خدمات فروشگاه اینترنتی دلتا تجهیز می‌توانید مستقیماً با مدیر فروشگاه اینترنتی دلتا تجهیز (احسان حسینی ) ارتباط برقرار کنید:09190144596