021-88303415 021-88864852
  • تخفیف
  • ویژه
  • دیگ چدنی شوفاژکار
  • دیگ چدنی MI3

دیگ چدنی شوفاژکار

دیگ چدنی شوفاژکار

دیگ های چدنی شرکت تولیدی شوفاژکار از جنس چدن با مقاومت حرارتی بالا جهت فشارکار 4 تا 10 بار جهت تولید آبگرم تا دمای 90 درجه سانتیگراد می باشد و بصورت قطعات منفصله در موتورخانه مونتاژ می گردد و با توجه به طراحی دیگ چدنی شوفاژکار و ضخامت بدنه آن تا ده سال دارای گارانتی میباشد و از نظر فشارکار به سه قسمت تقسیم میگردد:

  • 1- فشارکار 4 بار:سوپر،سولار وتوربو
  • 2- فشارکار 6 بار:1300 سوپرهیت
  • 3- فشارکار 10 بار:1300 استار

دیگ چدنی آبگرم شوفاژ کار از سال 1350 و تولید سالانه 15.000 تن محصول یکی از تولید کنندگان دیگ چدنی در خاورمیانه و صادره کننده این محصول می باشد.
در زیر گروه تولیدات دیگ چدنی شرکت شوفاژ کار با لیست مشخصات فنی و قیمت عرضه میگردد:

دیگ چدنی سوپر 300

 ۳۰۰-دیگ-شوفاژکار-سوپر

دیگ چدنی سولار400

دیگ چدنی سولار400

دیگ چدنی توربو

دیگ چدنی توربو

دیگ چدنی 1300

دیگ چدنی 1300

دیگ چدنی لوله و ماشین سازی ایران

MI3 دیگ چدنی

همانطور که از نام دیگ چدنی بر می آید جنس بدنه این دیگها از چدن بوده و قطعات آن بصورت مجزا بوده و در محل نصب دیگ(موتورخانه) مونتاژ می گردد و سهولت در حمل از مزیتهای دیگ چدنی می باشد . تعداد دیگ چدنی شوفاژ بستگی به محل و ابعاد موتورخانه پروژه دارد،معمولا برای ساختمان های مسکونی و اداری کوچک یک دستگاه دیگ آبگرم شوفاژ کافی می باشد ولی برای ساختمان های بزرگ حداقل دو دستگاه دیگ چدنی باید نصب گردند به طوریکه ظرفیت هر دستگاه بین 60 تا 70 درصد ظرفیت مورد نیاز باشند واگر بنا به شرایط پروژه از سه دستگاه دیگ چدنی استفاده شودباید ظرفیت هر دیگ 30 درصد ظرفیت کل انتخاب شود.
برای تعیین ظرفیت دیگ چدنی باید دقت داشت که ظرفیت اعلام شده اسمی بوده و باید در نظر گرفت که با توجه به افت حرارتی مشعل به خاطر اختلاف ارتفاع نسبت به سطح دریا بالاتر از ظرفیت واقعی در نظر گرفته شود. طبق توصیه تولید کنندگان دیگهای چدنی ظرفیت اسمی دیگ و مشعل حتی المقدور با هم برابر باشد.

انواع دیگ MI3

دیگ چدنی L90

  دیگ چدنی MI3

دیگ چدنی M90

دیگ چدنی

سلام.جهت نصب منبع انبساط به دیگ آبگرم بستگی به نوع باز یا بسته متفاوت است.در منبع انبساط بسته تجهیزات لازم سه راهی ،فشارشکن ،چک ولو  و برای انبساط باز جهت کنترل فقط به شناور یا فلوتر نیاز میباشد.